Šoti klubist...

Äsja 20. aastapäeva tähistanud Šoti klubi on üks vanemaid Eestis tegutsevaid klubisid ning meie liikmeskonda võib tegelikult nimetada omamoodi sõpruskonnaks, kuhu kuuluvad ligi sada inimest. Klubi liikmed tegutsevad väga erinevatel elualadel, kuid meid ühendavad vaated, tõekspidamised ning ühiskondliku aktiivsuse tase on sarnased ning muidugi ei saa jätta mainimata ühist huvi Šotimaa ja selle kultuuri ja tavade vastu.

Oleme üsna Tallinna Vanalinna kesksed – asume ise seal (Uus tn 29/31) ning omame uhkusega Vanalinna ühte kauneimat siseaeda. Kasutame klubi eelistega samasasuva Šoti Klubi restorani teenuseid ning lisaks tavaüritustele oleme korraldanud ka Tallinna Vanalinnapäevade raames üritusi Šoti Klubi aias. Klubiliikmete päralt on privaatne klubiruum vaid klubiliikmetele mõeldud eraldi sissepääsuga.

Klubi eesmärk on koondada aktiivse ellusuhtumisega inimesi, pakkuda neile vaba aja veetmise võimalusi koormamata range reeglistiku ja kohustustega. Klubi pakub stiilset, harivat, kultuurset, kuid ka lihtsalt mõnusat meelelahutust ning vaba ja vahetut suhtlemist.